Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА створили робочу групу з питань будівництва мосту у Кременчуці

У 2021 році у Кременчуці розпочались роботи з будівництва нового мосту через Дніпро у рамках президентської програми “Велике будівництво”.

При Полтавській ОДА створили робочу групу, яка буде координувати розв’язання супутніх питання, що виникатимуть під час робіт.

“Сили підрядника мають іти на будівництво, а не бюрократію. До групи ввійшли всі служби й організації, дотичні до зведення мосту.Такий майданчик комунікації показав свою ефективність, коли область втілювала в життя низку важливих завдань: від будівництва маленьких амбулаторій, реконструкцій приймальних відділень до зведення нового кардіоцентру, трас Н-31, М-03 та об’їзної дороги навколо Полтави”, – повідомив у своєму Telegram-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Нагадаємо, у Кременчуці новий міст через Дніпро будуватиме турецька компанія.

Новий міст буде вантовим і матиме 4 смуги руху, по дві в кожному напрямку. На правому березі Дніпра він сполучатиметься з дорогою Н-08, на лівому — з нинішньою вуличною мережею Кременчука. В цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок у різних рівнях. Загальна довжина споруд становитиме понад 3 км.

Зараз два береги річки Дніпро у Кременчуці з’єднує Крюківський міст. Останнє масштабне його оновлення відбулось у 1949 році. Наразі міст в аварійному стані. Через нього проходять дві державні дороги: М-22 Полтава — Олександрія та Н-08 Бориспіль — Маріуполь, а також залізнична гілка.

 

Система Orphus