Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській обласній раді провели квест-тур для школярів

19 березня у Полтавській обласній раді провели квест-тур для полтавських школярів “Зі шкільного класу до кабінетів влади”.

Такий квест-тур організований Асоціацією “Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування” у рамках проєкту “Школа місцевого самоврядування”.

З початку учням показали сесійну залу обласної ради, заступник директора асоціації Анна Кондратьєва розповіла про роботу обласної ради, її керівництво, підготовку та проведення сесій.

“У президії не мають права більше ніхто сидіти, окрім очільників облради та голови Полтавської ОДА. Уся інформація виводиться на екрани, з будь-кого місця зали їх видно. До трибуни виходять доповідачі, коли депутати розглядають питання. Депутати голосують поіменно картками”, – зазначила Анна Кондратьєва, розповідаючи про проведення сесії.

Опісля для учнів провели серію тренінгів – “Сучасні можливості для молоді”, “Взаємодія органів державної влади і органів місцевого самоврядування”. Заступники голови Полтавської облради Лілія Руроєва та Олексій Чепурко відповіли на запитання учасників квест-туру, які стосувалися процесу підготовки рішень обласної ради, протидії корупції, роботи фракцій, фінансування з обласного бюджету та ін. Також учням організували екскурсію в аеропорт “Полтава”.

Далі планують провести квест-тури для школярів Піщанської, Решетилівської громад.

Система Orphus