Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській обласній дитячій поліклініці та лікарні планують провести ремонти приміщень

26 березня відбулось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном.

На Порядок денний було винесено 17 питань. Зокрема, депутати розглянули питання “Про Обласну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021 – 2025 роки”, з якого доповіла директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська.

Вона зазначила, що на її реалізацію з обласного бюджету потрібно 25 мільйонів гривень. Кошти підуть на виплати іменних стипендій молоді, проведення конкурсів, проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура” та інших заходів для молоді. Депутати це питання ухвалили одноголосно.

Також було розглянули питання “Про Регіональну програму “Дітям Полтавщини – якісне харчування” на 2021 – 2024 роки”, на реалізацію якої потрібно 54,5 мільйонів гривень. Депутати планують створити робочу групу з контролю за якістю продуктів, які закупляють навчальні заклади для харчування дітей.

“Якісне харчування дітей це дуже важливе питання. До робочої групи повинні увійти, як депутати обласної ради, так і представники Полтавської ОДА”, – зазначила голова комісії Лариса Босенко.

З питання “Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки” доповіла виконувач обов’язків директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ніна Черняк.

Вона зазначила, що зміни у програмі передбачають збільшення одноразової допомоги медикам у випадку захворювання на COVID-19 до 10 тисяч гривень. Таких випадків в області зафіксовано 1965. Також планують збільшити виплати на санаторно-курортне лікування ліквідаторам аварії на Чорнобильській ЧАЕС з 1-ю групою інвалідності.

Ухвалили члени комісії і перерозподіл коштів на об’єкти медичної сфери.

“Ми знімаємо кошти з обласної психіатричної лікарні, ми їх виділяли на оновлення автоклавів та інше, і з Кременчуцького обласного шпиталю, де ми встановлюємо поки один ліфт. І перерозподіляємо на дитячу обласну клінічну лікарню. Сума 2,2 мільйона гривень. В обласній дитячій поліклініці і дитячому корпусі обласної клінічної лікарні ми хочемо зробити ремонт, і завершити утеплення фасаду у дитячій обласній лікарні”, – розповів директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

Розглянули члени комісії й інші питання порядку денного.

Система Orphus