Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У полтавському кінотеатрі діє акція для поліцейських на фільм “Нереальний КОПець”

З 4 березня у широкий прокат вийшла українська комедія “Нереальний КОПець”.

Стрічка розповідає про сина чиновника, який повертається в Україну після навчання в Америці та йде працювати патрульним до поліції.

Головні ролі в українській комедії зіграли Дмитро Ступка, Станіслав Боклан, а також Влад Яма, Богдан Юсипчук та Анна Саліванчук.

У кінотеатрах мережі Multiplex оголосили акцію для поліцейських. При покупці одного квитка вони отримають другий квиток у подарунок, йдеться на сайті мережі. 

Що потрібно зробити співробітникам Національної поліції України:

– прийти в кінотеатр;

– вибрати будь-який зручний для вас сеанс на фільм “Нереальний КОПець”;

– пред’явити касиру посвідчення співробітника поліції або поліцейський жетон (обов’язково із зображенням символіки Національної Поліції);

– повідомити касиру, що хочете отримати другий квиток у подарунок;

– сплатити вартість одного квитка та отримайте два квитки на фільм.

“Кожен співробітник поліції може отримати тільки один квиток у подарунок, тобто при купівлі 2х квитків однією людиною – видається  лише один квиток у подарунок”, – повідомляють у мережі кінотеатрів.

Акція діє в всіх кінотеатрах мережі Multiplex, окрім кінотеатрів КАРАВАН (Київ), ЦУМ (Київ), АТМОСФЕРА (Київ), Multiplex Drive In by Parimatch (Київ), Промінь (Луцьк), Любава (Черкаси), Дніпро Плаза (Черкаси) за умови наявності фільму в прокаті.

У полтавському кінотеатрі Multiplex, який знаходить у ТРЦ “Екватор” (вул. Ковпака, 26), на фільм є сеанси о 10:10, 14:50, 19:20. Вартість квитків – від 60 до 170 грн.

 

Система Orphus