Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У полтавській бібліотеці організували зустріч з дитячим письменником Олександром Дерманським

У полтавській бібліотеці-філіалі №4 відбулася онлайн-зустріч юних читачів із улюбленим дитячим письменником Олександром Дерманським.

Про це повідомили в управлінні культури Полтавської міськради.

Вуж Онисько із своєю ватагою та його відважна, харизматична бабуся вже давно завоювали симпатії не тільки дітей, а і дорослих. А “Мері”? “День народження привида”? “Король буків”? “Царство Яблукарство”? Своїми творами Олександр Дерманський допомагає дітям пізнавати духовний світ: “Якщо не з книжки, то звідки тоді дитина дізнається, що найголовніше в житті – робити добро, не кривдити ближнього”. А ще письменник вміє щедро ділитися своїми знаннями із юними читайликами.

Прикладом є його книги “Нічийний хруль” та “Обиральний день” – історії про нашу Україну льодовикового періоду та Київської Русі. Цікаво, пізнавально, по-дитячому науково. “Нічийний хруль” – ніби казка, але де ще можна так багато дізнатися про життя людей і тварин льодовикового періоду, обговорити питання дружби та взаємовиручки, ще й насміятися досхочу. Не кожен же день зустрічаєш двоногу істоту в бізонячій шкурі?

Найбільше запитань було до Олександра Дерманського від читайликів про його книгу “Обиральний день”: як придумалася історія, чому вирішив “розселити” кошенят за таким принципом і, врешті-решт, повинне бути продовження…

Школярі не вгавали, а мудрий, щирий і відвертий письменник ще більше розохотив дітей до читання: про Чудовисько розказав, чудернацькі та прикольні вірші почитав. От і знову книги Олександра Дерманського “розійшлися” з дітьми по домівках.

“Читати – це класно, – як завжди зробив підсумок Влад. – Яка різниця – кольорові малюнки чи ні, товста чи тонка книжка. Головне, щоб цікава! і легко читалася”. Мудрість вустами школярика.

Система Orphus Поделиться на fb