Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві з джазовим проєктом вперше виступить Андрій Макаревич

Засновник гурту “Машина времени” виступить з джазовим проєкт YO5.

За словами організаторів концерту, співак виступить у Палаці дозвілля “Листопад” 15 травня. Початок – 20:00.

“В програму YO5 входять як культові пісні «Машины времени», так і композиції з сольних проєктів її лідера. Презентація нової програми відбулася восени 2015 року. В рамках концертного туру музиканти відвідали Швецію, Фінляндію, Німеччину, Швейцарію, Ізраїль, Грузію, Голландію і Бельгію”. – йдеться у повідомленні.

Ціна квитків, які можна придбати за наступним посиланням, становить 490 – 1790 гривень.

Довідка. Андрій Вадимович Макаревич (рос. Андрей Вадимович Макаревич; нар. 11 грудня 1953, Москва, Російська РФСР) — радянський та російський музикант, співак, композитор, бард, автор текстів до пісень, продюсер, телеведучий, художник-графік, архітектор. Лідер легендарного гурту «Машина времени», який є найстаршим рок-гуртом у Росії, що досі активний. Заслужений артист РСФСР. Народний артист Росії. Ведучий передачі «Смак» (1993–2005, з 2018 на YouTube).

Від самого початку Євромайдану Макаревич виступав на його підтримку. Критично висловлювався щодо висвітлення подій на Євромайдані в російських засобах масової інформації. Після втечі Януковича музикант назвав приховування того на території Росії ганьбою перед всім світом, зазначивши Чесна людина не буде переховувати злочинця і злодія. А злодій — буде.

Система Orphus