Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві виступить Артем Пивоваров

Відомий виконавець авторських пісень в обласному центрі виступить з єдиним концертом.

Як повідомляє internet-bilet.ua, концерт відбудеться 10 квітня о 20:00 у Палаці дозвілля «Листопад».

«Великий сольний концерт Артема Пивоварова – справжній музичний екшн під назвою «Земной». Крім презентації нових пісень з альбому «Земной», стихійний артист готується дивувати глядачів незвичайною сценою, видовищним світловим шоу і декораціями», – йдеться у повідомленні.

На початку 2020-го артист заявив, що в нього великі плани на цей рік. Він планував вирушити у свій всеукраїнський та європейський тур вже цієї весни, але в зв’язку з карантином тур довелося перенести на осінь цього року.
6 лютого 2020 року Артем Пивоваров музично озвучив «Триолет» Івана Франка в аудіоверсії книги пригодницької історичної драми «Плеяда». «Плеяда» – це загальнонаціональний мультиформатний проєкт. Його основою є художній серіал з 10-ти епізодів, присвячених окремій особистості.

15 лютого 2020 року номінант на премію YUNA в категорії «Кращий артист» Артем Пивоваров провів грандіозну фотосесію зі своїми фанами із назвою «100 на 100», яка стала наймасштабнішою фотосесією за його кар’єру.
28 лютого 2020 року Артем взяв участь у Великому Весняному Концерті 2020 року, де виконав свій хіт «Дом».

У березні 2020 року було оголошено, що Артем Пивоваров виступить із неймовірним шоу на премії YUNA.
7 квітня 2020 року було оголошено про запуск наймасштабнішого в Україні благодійного 10-годинного онлайн-марафону #РазомВдома. Анонсом даного проєкту був гімн, автором якого став стихійний артист Артем Пивоваров.

15 квітня 2020 року Артем Пивоваров виступив на благодійному онлайн-марафоні #РазомВдома

Перейти до вмісту