Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві провели творчий онлайн-конкурс для людей з інвалідністю

У Полтаві провели творчий онлайн-конкурс для людей з інвалідністю «Жінка наче те весняне сонце, нам дарує світло і тепло». Участь у конкурсі взяли 43 людини.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Зокрема, активними учасниками стали члени Полтавської обласної організації Українського товариства глухих, клубу підприємства об’єднання громадян «Полтавське учбово-виробниче підприємство «Полтаваелектро «Українського товариства сліпих», громадської організації «Полтавська міська організація інвалідів «Пролісок», громадської організації «Самодіяльний театр «Дзвіночок» дітей з особливими потребами та їх батьків, громадської організації «Рівновага +», громадської організації «Міська асоціація дітей –інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтава».

Відеоматеріали творчих виступів конкурсантів були представлені на сторінці Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в мережі Фейсбу включно до 8 березня. Кожен користувач цієї соціальної мережі міг ознайомитися із творчістю конкурсантів, залишити свій відгук під відео, яке йому сподобалося, підтримати своїх фаворитів лайками.

А ось 10 березня відбулося підведення підсумків конкурсу та нагородження учасників. Усі конкурсанти отримали подарунки від міської влади, квіти і грамоти.

Система Orphus