Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві провели акцію “Добровольці – наші герої”

11 березня у Корпусному саду відбулася акція «Добровольці – наші герої» на підтримку захисників України, які знаходяться в зоні проведення Операції об’єднаних сил. День українського добровольця – свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня.

Про це повідомили у міській раді.

В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім.Кульчицького.

Аби саме 14 березня наші захисники отримали відеопривітання від полтавців, творчий колектив Полтавського міського Будинку культури, за сприяння Департаменту культури молоді та спорту Полтавської міської ради, організував мистецьку акцію.

“Завдяки підтримці громадських організацій, народних майстрів, підприємців полтавці різного віку та роду занять змогли долучитися до запису відеопривітання для наших добровольців, виготовлення оберегів для них, збору необхідних для військових речей.  Юні полтавці разом з добрим наставником – Наталією Свиридюк – виготовляли лляних янголів, які будуть носити в кишені воїни. Старші учасники акції разом з волонтерами з ГО «Невтомні бабусі» виготовляли ляльки-травниці, які нагадуватимуть добровольцям про дім. Сім’ями фотографувалися біля незвичайної фотозони. Студенти декламували власні вірші”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus Поделиться на fb