Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували проєкт Положення про Молодіжну раду Полтавської міської територіальної громади

17 березня, у пресцентрі Полтавського міського будинку культури відбулося перше публічне обговорення проєкту Положення про Молодіжну раду Полтавської міської територіальної громади.

Під час зустрічі ініціативна група презентувала проєкт Молодіжної ради як консультативно-дорадчого органу при виконавчому комітеті, повідомляють у міській раді.

Розробники презентації розповіли, що цей проєкт розроблений з метою:

– сприяння узгодженості дій Полтавської міської ради у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя Полтавської міської територіальної громади;

– вивчення, проведення систематичного аналізу і прогнозування соціальних процесів у молодіжному середовищі;

– подання пропозицій щодо визначення та обґрунтування пріоритетних напрямів реалізації державної політики у молодіжній сфері та щодо проведення відповідної роботи на місцевому рівні, вирішення питань місцевого значення у молодіжній сфері;

– залучення соціально активної молоді до реалізації державної політики у молодіжній сфері на міському рівні, вирішення питань місцевого значення у молодіжній сфері.

Під час зустрічі присутні погодилися з підпорядкуванням Молодіжної ради виконавчому комітету Полтавської міської ради, а також з необхідністю надсилання своїх рекомендацій щодо вирішення питань місцевого значення у молодіжній сфері на розгляд Полтавській міській раді мінімум двічі на рік.

Після блоку запитань учасники зустрічі вирішили допрацювати проєкт та передати його на розгляд депутатів Полтавської міської ради.

Система Orphus