Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували проєкт “Почуй мене”

12 березня, радник міського голови Валерій Пархоменко разом з комунальною організацією «Інститут розвитку міста» провів робочу зустріч з представниками громадської організації «Почуй мене».

В рамках зустрічі презентували спільний проєкт Міністерства соціальної політики та ГО «Громадський рух «Соціальна єдність». Проєкт передбачає повний супровід звернень нечуючих людей на урядову «гарячу лінію», а саме надання вичерпної відповіді на запит та її адаптація на жестову мову, повідомляють у міській раді.

Мета проєкту у Полтаві – створення повноцінного інклюзивного простору. Він забезпечить комфортне спілкування з нечуючими та слабочуючими користувачами веб-сайтів, також цей проєкт передбачає виклик перекладача жестової мови 24/7, можливість отримати якісні послуги організації онлайн не виходячи з дому. Для цього в приміщеннях державних та комунальних закладів Полтавської громади необхідно встановити планшети зі спеціальним програмним забезпеченням та web-віджети на сайтах.

За словами Валерія Пархоменка, ця ініціатива дасть можливість зберегти повагу до особливостей осіб з інвалідністю, рівність можливостей і відсутність дискримінації.

Система Orphus