Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві потрібно створити комунальні парковки, – міськрада

Минулого тижня представники комунального підприємства “Полтава-сервіс” та комунальної установи “Інститут розвитку міста” відвідали Дніпро з метою обміну досвідом з паркування, розвантаження міста автівками і ліквідації незаконних парковок.

Комунальна інспекція з питань паркування – це окрема структура, яка дбає про дотримання містянами правил паркування і виписує штрафи за неправильну парковку, у разі грубих чи неодноразових порушень – транспортує авто на штрафмайданчик. За три роки роботи ця структура навчила мешканців Дніпра культурі паркування, повідомили у пресслужбі Полтавської міськради.

“У Полтаві також є чимало вулиць, які потребують розвантаження – Небесної Сотні, Шевченка. Полтава потребує негайного вирішення проблеми забезпечення паркувальними місцями, а також культури паркування. У Полтаві потрібно створити комунальні парковки, частина з яких буде платною, а також 10% місць на кожній парковці потрібно віддати для людей з інвалідністю”, – розповів директор КП “Полтава-сервіс”, депутат Полтавської міської ради Денис Поліщук.

У зв’язку з цим нещодавно відбулася нарада, під час якої обговорили плани з розробки концепції з організації паркувальних місць, гаражів та автостоянок на території Полтавської громади. Присутні обговорили технічне завдання, яке розроблене “Інститутом розвитку міста” спільно з Управлінням з питань містобудування та архітектури. Воно включає в себе пункти по обладнанню комунальних платних і безкоштовних парковок, які б дали змогу розвантажити міські автотранспортні шляхи.

Денис Поліщук запропонував на базі Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста створити нову структуру – інспекцію з паркування, яка б слугувала не лише контролюючим органом, а й допоміжним. Саме на цей орган варто покласти обов’язок прищепити полтавцям звичку правильно паркуватися і повагу одне до одного на дорозі.

Система Orphus