Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевірили на COVID-19 пасажирів потяга “Рахів-Харків”

14 березня у Полтаві провели медичний огляд пасажирів потяга “Рахова-Харків”. Експрес-тестування на COVID-19 пройшли 45 людей.

Інфікованих виявили, провели дезінфекцію перрону та будівлі вокзалу, повідомив керівник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначов.

“Сьогодні, організовані злагоджені дії медичних працівників Центру ПМСД м. Полтава, залізничні директиви Полтавської філії Південна, Полтавська-Київська, за сприяння Нацполіції та підрозділів з надзвичайних ситуацій провели медичний огляд з пасажирів поїзда “Рахова-Харків”, проведено експрес-тестування 45 громадян на COVID-19, інфікованих виявлено, знезараження перрону та будівлі вокзалу”, – написав у фейсбуці Володимир Мохначов.

Він зазначив, що робота ускладнилася тим, що майже одночасно столичний експрес приїхав на перший перрон і потрібно було розділяти потоки пасажирів без затримки графіку руху поїздів.

“З розкритим сюрпризом в цьому процесі прийняли участь пасажири, які проїхали пів країни. Ніде, в тому числі Львів, Київ…. не бачили такої організації протиепідемічних заходів. Хочу сказати ДЯКУЮ всім учасникам сьогоднішньої роботи! Ми це зробили і показали, як ми можемо”, – додав Володимир Мохначов.

Фото: фейсбук

Система Orphus