Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевірили дотримання карантину у громадському транспорті

10 березня обласна робоча група працювала на зупинці громадського транспорту “Критий Ринок”, де перевірили 15 транспортних засобів.

Працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА спільно з представниками Слобожанського міжрегіонального Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, Управління патрульної поліції в Полтавській області та Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області перевірили 15 транспортних засобів. Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Увагу приділяли дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19), а саме:

– наявності у водія респіратора або захисної маски;

– наявності біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявності в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– чи проводиться санітарна обробка салону автобуса дезінфікуючими засобами;

– чи є у транспортному засобі інформаційні матеріали для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

За результатами перевірок склали відповідні матеріали.

Нагадаємо, протягом тижня, з 1 по 8 березня, спеціалісти Держпродспоживслужби здійснили 878 рейдів, під час яких перевірили дотримання умов карантину. Порушення карантину виявили на 88 об’єктах.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus