Ви тут:
Суспільство Україна 

У польових умовах з комфортом: ЗСУ отримає мобільний лазне-пральний модуль

За словами начальника управління забезпечення технічними засобами та майном Центрального управління речового забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ полковника Віталія Вознюка, уже в березні завершуються державні випробування дослідного зразка мобільного лазне-прального модуля МЛПМ.

Про це повідомляє АрміяInform.

“Після проходження державних випробувань дослідний зразок буде прийнято на забезпечення до Збройних Сил. А у вересні 2021 року запланована поставка близько десятка таких одиниць у війська, – зазначив полковник Віталій Вознюк.

Довідково: Мобільний лазне-пральний модуль МЛПМ призначений для індивідуального прання особистих речей та миття особового складу підрозділів військової ланки батальйон (дивізіон) у польових умовах. Під час його розробки було враховано досвід експлуатації у ЗСУ мобільних лазне-пральних комплексів МЛПК. Також було проведено його кодифікацію за стандартами #НАТО.

Можливості з миття особового складу – до 12 чоловік на годину без виносних душових пристроїв, з ними – до 60 чоловік. Щодо прання та сушки білизни, то 2 пральні і 1 сушильна машина дозволяють випрати та висушити майже 25 кілограмів білизни за годину.

Фото: АрміяInform

Система Orphus