Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

У Офісі Президента намагалися завадити виходу фільму-розслідування щодо вагнерівців, – ЗМІ

Офіс Президента намагався завадити виходу фільму журналістів-розслідувачів Bellingcat про зірвану спецоперацію із затримання вагнерівців. “Дзеркало тижня” опублікувало статтю, посилаються у ній на власні джерела, що наприкінці лютого Україну відвідав заступник британської розвідки Лі Лоуренс.

Про це повідомляє “5 канал“.

За даними журналістів, під час зустрічі в головному управлінні розвідки України керівник військової розвідки Кирило Буданов і заступник голови Офісу Президента Роман Машовець намагалися переконати британського розвідника, аби той вплинув на Bellingcat і не допустив виходу фільму. Таке саме прохання озвучили і під час зустрічі у присутності посла Великої Британії в Україні, – переконують журналісти. Натомість британська сторона відповіла, що нічого вдіяти не може.

Так, перша частина фільму міжнародних розслідувачів Bellingcat має вийти у першому кварталі цього року. Керівник проєкту Христо Грозєв заявляв раніше ЗМІ, що розслідувачі виявили докази того, що нібито спецоперацію із затримання вагнерівців організовували розвідники і співробітники Служби безпеки України.

“Нагадаємо, 29 липня в Білорусі затримали 33 бойовиків російської приватної військової компанії “Вагнера”. Журналісти Юрій Бутусов і Яніна Соколова оприлюднили записи розмов нібито співробітника СБУ із завербованими вагнерівцями та інші документи, що свідчили про спецоперацію. Однак, за словами журналістів, її зірвали після наради в Офісі президента. На Банковій цю інформацію спростовують”, – йдеться у повідомленні.

Фото: “5 канал”

Система Orphus