Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Миргороді обстежили на COVID-19 пасажирів потягу, який прибув з регіону “червоної” зони

17 березня на залізничній станції «Миргород» провели медобстеження пасажирів потягу “Ворохта-Полтава” (“Ходорів – Кременчук”), що прибув до  Миргорода із епідемічно небезпечного регіону.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

22 особам, які зійшли з поїзда в Миргороді, виміряли температуру та провели швидкісне дослідження експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2.

Через 15 хвилин уже були готові результати. Всі вони  – негативні. Один пасажир, місцевий житель, відмовився від тестування. Його взято на облік сімейним лікарем.

“Такі заходи проводимо відповідно до алгоритму дій, передбачених керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної інфекції COVID – 19 у випадках прибуття на залізничні  станції, розташовані на території громад з епідемічно небезпечних регіонів. Тож на вокзалі було виділено приміщення, пасажирам провели експрес-тестування мобільною бригадою Миргородського ПМСД”, – повідомив перший заступник міського голови Олександр Острянин.

Подібне тестування на залізничній станції  “Миргород” буде проходити й надалі. Наступний потяг очікують 19 березня.

Нагадаємо, до цього обстеження пасажирів, які прибували з регіонів “червоної” зони проводили лише у Полтаві.

Система Orphus