Ви тут:
Суспільство Україна 

У Мінцифри назвали найпопулярніший сервіс “Дії”

Одним з найпопулярніших сервісів порталу “Дія” стала можливість реєстрації, внесення змін та закриття ФОП.

Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

“Послуги з відкриття, внесення змін та закриття ФОП стали одними із перших онлайн-сервісів на порталі “Дія” та одними з найпопулярніших. Так, процес реєстрації ФОП скоротився з 30 днів до 3 етапів. Зараз заповнення форми займає лише 10-15 хвилин”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією Мінцифри, сьогодні уже понад 275 тис. українців скористалися цими послугами. Зокрема, у 2020 році близько 40% підприємців відкривали ФОП онлайн, при цьому у 2019 році їх частка становила лише 5%.

У пресслужбі додали, при відкритті ФОП можна також зареєструватися платником ПДВ. Крім того, послуга з реєстрації ФОП включає взяття на облік платників єдиного податку податковою службою та державними органами статистики.

За даними Мінцифри, онлайн-послуги для ФОП також мають значний антикорупційний ефект – потенційно вони можуть заощаджувати до 255 млн грн.

Зазначається, що цієї весни Мінцифри запустить автоматичні послуги для ФОП. Зокрема, планується, що після звернення громадянина автоматична система сама приймала рішення щодо реєстрації, зміни або закриття ФОП.

Система Orphus Поделиться на fb