Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах планують посилити безпеку банків

У Лубнах поліцейські районного відділу спільно з працівниками Управління поліції охорони та представниками банків відпрацювали алгоритм взаємодії задля посилення безпеки у фінансових установах.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в полтавській області.

Наміри встановити додаткове відеоспостереження та облаштувати сучасними системами охоронно-пожежної сигналізації приміщення банків на території міста висловили 23-го березня представники фінансових установ під час зустрічі в Лубенському районному відділі поліції.

У заході взяли участь начальник поліції Лубенщини Дмитро Майборода, командир взводу охорони об’єктів та публічної безпеки Лубенського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Полтавській області Андрій Швайко та старший інженер технічної охорони Владислав Кіяшко, а також представники фінансових установ, розташованих у Лубнах.

Андрій Швайко запропонував можливий алгоритм дій працівників банку у разі тривожних сповіщень, а також розповів про варіанти попередження крадіжок грошових коштів із банкоматів.

Своєю чергою, Дмитро Майборода зазначив: «Поліція Лубенщини, в межах компетенції, сприятиме зміцненню безпеки банків та стоятиме на варті законних інтересів громадян. Адже наше спільне завдання – створити безпечні та комфортні умови проживання в кожному населеному пункті. Переконаний, що співпраця поліції з Управлінням поліції охорони та банками в цьому напрямі дасть виключно позитивний результат».

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus