Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У лікарні “Кременчуцька” завершують реконструкцію приймального відділення

У лікарні інтенсивного лікування “Кременчуцька” проведено основний обсяг робіт із проведенням інженерних комунікацій. Наразі  підрядники проводять оздоблювальні роботи.

 Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

За словами директора медзакладу Оксани Корлякової, будівельники працюють цілодобово, щоб завершити проєкт до кінця квітня. На черзі – постачання діагностичного обладнання, меблів,  медичної апаратури. 

У ЛІЛ “Кременчуцька” наприкінці минулого року розпочали реалізацію проєкту будівництва та  капітального ремонту приймально-діагностичного  відділення. Фінансування робіт здійснюється на умовах співфінансування з державного та міського бюджетів. Із появою приймально-діагностичного відділення у кременчужан та жителів Кременчуцької ОТГ з’явиться можливість отримувати високоякісні медичні послуги, не виїжджаючи далеко за межі місця проживання.

“Приймально-діагностичне відділення буде розбите на три зони – “зелену”, “жовту” та “червону”. У кожній зоні медперсонал за станом здоров’я пацієнтів визначатиме маршрути направлення хворих”, – йдеться у повідомленні.

У приймально-діагностичному відділенні буде розміщено ендоскопічний кабінет, кабінет ультразвукової діагностики, рентген кабінет, державний комп’ютерний томограф, протишокові палати з апаратами ШВЛ, міні-операційна з функціями травматологічного пункту.  Відділення також буде оснащене моніторами пацієнта та іншим реанімаційним обладнанням для надання допомоги під час невідкладних станів.

Фото: Кременчуцька міськрада

Система Orphus