Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій школі-інтернат імені Піддубного планують розділити навчання за спортивними напрямками

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін вважає, що у Кременчуцькій спеціалізованій школі-інтернат спортивного профілю I-III ступенів імені І.М. Піддубного потрібно збільшувати спортивний потенціал учнів.

Для цього потрібно покращувати матеріально-технічну базу закладу, залучати найкращих тренерів з різних дисциплін.

“Ціль інтернату така – щоб у ньому навчалися найкращі спортсмени області, щоб усі приміщення були заповнені, покращувалася матеріально-технічна база, щоб у заклад були залучені найкращі тренери з різних дисциплін, а навчання було розділене за напрямками – клас боротьби та боксу, плавців та хокеїстів, веслярів та легкоатлетів, баскетболістів і волейболістів”, – повідомив на своїй сторінці у фейсбук Дмитро Лунін.

Загалом, у навчальному закладі проживають діти з усієї області. А навчання побудоване так, щоб юні спортсмени мали змогу потренуватись двічі на день.

Також Дмитро Лунін відвідав Кременчуцьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат.  Там навчається більше 140 дітей з вадами розвитку з Кременчука, Козельщини, Глобиного та Кіровоградської області. Близько 50 учнів живуть у інтернаті, батьки їх забирають на вихідні.

Крім загальноосвітніх програм, в інтернаті впроваджується система корекційно-розвиваючої роботи, яка спрямована на соціальну реабілітацію дітей. У закладі працюють логопеди, психологи, дефектологи.

Система Orphus