Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці протиковідною вакциною щепилося 170 медиків

У Кременчуці профілактичне щеплення від коронавірусної інфекції отримали 170 медичних працівників, які найбільш тісно контактують із хворими на COVID – 19. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я міста Максим Середа.

За його інформацією, щеплення кременчуцьких медиків було розпочато з 26 лютого. Проводить його виїзна мобільна бригада з обласного центру. У перший день вакцинації нею було проведено 100 щеплень, у другий день – 70.

Наразі мобільна бригада з Кременчука проходить спеціальні навчання, які мають завершитися наприкінці поточного тижня. Як тільки міські фахівці отримають сертифікати, Кременчук матиме можливість самостійно проводити імунізацію кременчужан і замовляти необхідну кількість вакцин, повідомляє сайт  Кременчуцької міськради.

Головний медик Кременчука наголосив, що вакцинація проводиться на добровільних засадах. На сьогодні бажання отримати профілактичне щеплення виявили 208 медиків, які задіяні до боротьби з COVID – 19. Вцілому, на цьому рівні хворим на коронавірусну інфекцію надають допомогу до 500 медиків. Переважна більшість із них перехворіла на цю інфекцію та має імунітет. Упродовж двох місяців планується провести імунізацію медичних працівників і фахівців, які працюють у галузях із високим рівнем інфікування COVID – 19. На наступному тижні розпочнеться вакцинація спеціалістів первинної медичної ланки Кременчука.

фото ілюстративне

Система Orphus