Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці ліжковий фонд “ковідних” шпиталів на 100 % забезпечений киснем, – міськрада

Наразі у кременчуцьких лікарнях налічується 140 кисневих концентраторів –  це в 6 разів більше ніж  на початку минулого року, тоді було лише 26 кисневих концентраторів. Також є 65 апаратів штучної вентиляції легенів, до 50 з них можуть бути задіяні для надання допомоги хворим на  COVID-19, які знаходяться у важкому стані.

Директор департаменту охорони здоров’я Максим Середа зазначає, що госпітальна база Кременчука готова до всіх можливих викликів коронавірусу. За його словами, наразі ліжковий фонд “ковідних” шпиталів на  100 % забезпечений киснем. Це або централізована подача кисню від промислових ємностей, або кисневі концентратори, що закріплені за кожним конкретним ліжком, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Що стосується госпітальної бази Кременчука, яка може надавати необхідну допомогу хворим на COVID-19, то зараз вона налічує 365 ліжок в різних закладах охорони здоров’я. Основні заклади боротьби з коронавірусною хворобою: інфекційне відділення ЛІЛ «Кременчуцька» ( 70 ліжок), шпиталь на базі І міської лікарні ( 120 ліжок) – він працює вже п’ятий місяць, лікарня «Правобережна», в якій знаходиться 15 ліжок для вагітних у пологовому відділенні,  дитяча міська лікарня, інфекційне відділення ( 60 ліжок). Лікарня «Придніпровська» – це резервний шпиталь, який розрахований на 100 ліжок.

Нагадаємо, раніше у міськраді повідомляли про зростання кількості захворівших на COVID-19.

Фото: Кременчуцька міськрада

Система Orphus