Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці до початку роботи готують асфальтний завод

Кременчуцькі дорожники готуються до початку планового ремонту міських доріг, який розпочнеться відразу, як стабілізується температура зовнішнього повітря.

Працівники КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» готують обладнання асфальтного заводу, проводять регламентні профілактичні роботи, щоб за сприятливих погодних умов розпочати масштабний ремонт міських доріг.

Про це повідомляє сайт Кременчуцької міської ради.

“На підприємстві проведені всі відповідні процедури та закуплені необхідні матеріали для виготовлення асфальтобетону. За словами головного інженера КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» Олексія Загорулька, це дає можливість вже зараз запустити асфальтний завод в роботу, але поки що не дозволяють погодні умови. Установку з виготовлення асфальтобетону запустять в роботу, коли температура зовнішнього повітря буде стабільно плюсовою”, – йдеться у повідомленні.

Наразі ж, перед початком планового ремонту доріг, працівники ШРБУ проводять ліквідацію ямковості на найбільш ушкоджених ділянках дорожньої мережі міста. Щоденно у місті працюють кілька бригад дорожників, які виконують ямковий ремонт доріг, як за допомогою рециклера, так і холодного асфальтобетону.

Система Orphus