Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках сімом учням стало зле на уроці: одну дитину доставили у лікарню

16 березня у Кобеляцькій загальноосвітній школі №3, під кінець першого уроку, у 5 класі почав поширюватися специфічний запах, схожий на запах ацетону. Учнів вивели на свіже повітря. Класну кімнату і коридор почали провітрювати. З 17 учнів, присутніх у цей день, сім учнів відчули погіршення стану здоров’я: головний біль і нудоту.

Про це у Facebook повідомила директор школи Таїсія Масич.

“До школи терміново викликали швидку допомогу та повідомили про інцидент начальника міського відділу освіти і міського голову Кобеляк. До школи прибули поліцейські і рятувальники. До прибуття медиків дітям була надана перша медична допомога, проведено заміри тиску і температури, попереджено батьків. Діти без скарг на самопочуття були переведені до іншого кабінету, де продовжили навчання”, – написала Масич.

Після обстеження школярів у приймальному відділенні ЦРЛ одну дитину залишили під наглядом лікарів (зараз почувається добре), інші діти повернулися додому зі своїми батьками у задовільному стані.

Постраждали переважно діти, які мають хронічні захворювання і схильність до алергічних реакцій. Діти із сильнішим імунітетом впливу хімічної речовини не відчули.

Імовірним джерелом поширення специфічного запаху, що спровокував реакцію дітей, випаровуючись у теплому приміщенні, міг стати аерозоль, яким батьки обробили вранці замшеве взуття однієї з учениць.

Вчителі та рятувальники, обстеживши класну кімнату та провівши опитування дітей, інших джерел поширення запаху не виявили.

У пресслужбі поліції Полтавщини підтвердили, що причиною отруєння дійсно являється запах аерозолю. Інших причин отруєння виявлено не було.

“Після провітрювання було проведено лабораторне дослідження повітря спеціалістом санстанції. Шкідливих речовин не виявлено, запах відсутній. Шкільні приміщення не становлять загрози для здоров”я учнів та працівників”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus