Ви тут:
Суспільство Україна 

У “Дії” можна буде сплачувати податки

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував нові послуги – сплата податків онлайн у кілька кліків, автоматична реєстрація ФОП та спеціальні освітні центри для підприємців “Дія.Бізнес” по всій Україні.

Про це повідомляють у пресслужбі Мінцифри.

“Навесні ми запускаємо послугу сплати податків у застосунку Дія. Процес буде займати декілька кліків. Жодних черг, стресу та контактів з держустановою. Податкова у декілька кліків — це нова реальність для підприємців. Це ще один наш продукт, який створює екосистему для країни підприємців”, – розповів Михайло Федоров

У “Дії” можна буде подати декларацію про доходи та сплатити податки ФОП у кілька кліків. “Дія” автоматично підтягне інформацію про рахунок установи та суми обов’язкових зборів до сплати — як от ЄСВ (єдиний соціальний внесок). А для розрахунку ЄП (єдиний податок) вам залишиться лише внести суму доходу. Також буде система сповіщень про граничні дати подачі декларацій та сплати податків.

Серед інших проєктів Мінцифри для підприємців — проєкт “Дія.Бізнес”. Велика ідея проєкту — щоб кількість бізнесів в Україні зростала. Проєкт має дві складові — онлайн-портал та офлайн-центри підтримки. На порталі — понад 100 бізнес-ідей, освітні курси про бізнес і 50 видів безкоштовних консультацій: з маркетингу, фінансів, податків. А офлайн-центри підтримки підприємців уже відкрито у Харкові, Миколаєві, Черкасах і у КНУ ім Т.Шевченка. Згодом, такі центри ми плануємо відкрити в кожному місті України з населенням 50 000+. 

Також на порталі “Дія” Мінцифра запустила найшвидшу реєстрацію бізнесу онлайн — ФОП можна зареєструвати з 15 хвилин, а ТОВ — за 20. Уже зараз понад 50% ФОП реєструється онлайн. Тоді як ще минулого року ця цифра була у 10 разів меншою — лише 4-6%. 260 тисяч ФОПів було відкрито минулого року через Дію. 

А вже цієї весни запустять автоматичну реєстрацію ФОП. Для цього вносяться зміни до законодавства про реєстрацію ФОП без участі реєстратора. Послугу презентуватимемо на Diia Summit. 

Система Orphus Поделиться на fb