Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

У “червоних зонах” дозволили гуляти у парках і скверах без масок

У Міністерстві охорони здоров’я внесли зміни до постанови, в якій визначено конкретний перелік місць, де потрібно обов’язково носити маски у регіонах “червоної зони”.

Згідно зі змінами, масковий режим не передбачений у парках і скверах, інформує МОЗ. Водночас носіння масок є обов’язковим у закладах охорони здоров’я та освіти, підземних переходах, зупинках громадського транспорту та інших територіях загального користування за неможливості дотримання фізичної дистанції не менше як 1 метра.

Нагадаємо, раніше Кабмін затвердив перелік територій, де потрібно обов’язково носити маску у “червоних зонах”: майдани, площі, бульвари, проспекти, пляжі, вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки, пам’ятки культурної та історичної спадщини, кладовища.

Цією ж постановою уряд змінив правила перетину кордону – відтепер іноземці та особи без громадянства при в’їзді в Україну повинні мати при собі негативний ПЛР-тест, зроблений не більш як за 72 години до перетину кордону.

Для громадян України, які перетинають державний кордон, умовою, яка звільняє їх від самоізоляції та обсервації, є також наявність негативного ПЛР-тесту, проведеного не більш як за 48 годин до перетину кордону.

Система Orphus