Ви тут:
Суспільство Україна 

У “Буковелі” оголосили, що гірськолижний курорт припинив роботу

Гірськолижний курорт “Буковель” пообіцяв відновити роботу, яку було перервано через карантин, 27 березня

Про це йдеться на сторінці курорту “Буковель” у facebook.

“Доводимо до Вашого відома, що 12 березня 2021 року регіональна комісія з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука постановила від сьогодні, 13 березня по 27 березня визначити село Поляниця територією з обмеженим в’їздом. В зазначений період буде обмежено в’їзд громадянам, що прямують до Поляниці (в тому числі до туристичного комплексу “Буковель”) з розважальною, спортивною та іншою відпочинковою метою. Вимоги та рішення регіональної комісії фактично позбавляють ТК “Буковель” об’єктивної можливості для продовження функціонування та надання туристичних послуг”, – йдеться у повідомленні.

У “Буковелі” пообіцяли забезпечити гостей можливостями для отримання придбаних на цей період послуг після 27 березня 2021 року.

Друзі!

Доводимо до Вашого відома, що 12.03.2021 регіональна комісія з питань техногенно-економічної безпеки та…

Опубліковано Буковель Bukovel Субота, 13 березня 2021 р.

Раніше, 12 березня голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук під час брифінгу повідомив, що гірськолижний курорт “Буковель” припиняє роботу

“Сьогодні (12 березня – ред.) завдяки позиції президента Зеленського вдалося консолідувати суспільство, консолідувати уряд, консолідувати силовий блок і було прийнято рішення про припинення діяльності курорту Буковель. Це вимушене рішення, на яке ми пішли, і, напевно, це не останнє рішення, яке буде, бо та червона зона, в якій ми знаходимося зараз, вона розвивається поки що. На сьогоднішіній день ми не бачимо тренду на її пониження”, – зазначив Бойчук.

З опівночі 13-го березня “Буковель” призупинить свою роботу. Туристи не зможуть скористатися послугами гірськолижного курорту.

Система Orphus Поделиться на fb