Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього дня у різні роки на Донбасі загинули троє військових з Полтавщини

Сьогодні, 16 березня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав сім разів…

Цього дня у 2015 році внаслідок російської збройної агресії загинули

Старший сержант КОЛЕСНІЧЕНКО Сергій Володимирович

Капітан ШАБЛЯ Михайло Ігорьович

Михайло Шабля народився 11 жовтня 1986 року у місті Ґулістан Узбекистан. Про це повідомляє сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну“. Мав звання капітана, служив на посаді заступника командира роти з озброєння у 30-й окремій механізованій бригаді. Загинув 16 березня 2015 року під час виконання розвідки на автомобілі УАЗ в районі села Нижнє Лозове Донецької області внаслідок підриву на міні.

Залишилися батьки, старший брат, дружина та донька.

Похований у селі Ковалівка Полтавського району. Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Солдат ЩЕРБАК Сергій Олександрович

Сергій Щербак народився 22 червня 1961 року у Кременчуці. Про це повідомляє сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну“. Мав звання солдата, служив у 95-й окремій аеромобільній бригаді.

Загинув 16 березня 2015 року близько 16:00 в районі міста Авдіївка (Донецька область) під артилерійським вогнем противника, утримуючи позиції під час спроби прориву терористів з боку міста Ясинувата. Залишилася дружина та донька.

Похований у Кременчуці на Свіштовському кладовищі.

Указом Президента України № 365/2015 від 28 червня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2015 р. нагороджений відзнакою “За вірність народу України” І ступеня (посмертно).

У 2016

Солдат ПЕРЕПЕЛЯТНИК Олег Миколайович

Олег Перепелятник народився 1 грудня 1979 року у селі Халимонове Бахмацького району Чернігівської області. Про це повідомляє сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну“.

Мав звання солдата, служив на посаді водія у 16-му окремому мотопіхотному батальйоні (58-а окрема мотопіхотна бригада).

Загинув вранці 16 березня 2016 року від кулі снайпера в районі міста Авдіївка (Донецька область).

Залишилася мати, брати. Похований у селі Тимофіївка Гадяцького району.

Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

У 2017

Солдат ГРАБАРЧУК Микола Олегович

Солдат ЯВОРСЬКИЙ Микола Васильович

У 2019

Солдат СЛІСАРЕНКО Руслан Григорович

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Фото: Міноборони


Система Orphus