Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цікаві професії для жінок: у Кременчуці провели захід-презентацію роботодавця

Фахівці Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості організували захід-презентацію роботодавця ТОВ «КОСТА» у Кременчуцькому професійному ліцеї ім. А.С. Макаренка. На зустріч завітали заступник директора ТОВ «КОСТА» Оксана Станіславівна та заступник директора з виробництва Ірина Василівна.

Як повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості, підприємство має потребу у робітниках на вакантні посади закрійника та швачок з пошиття трикотажного одягу, а у ліцеї Макаренка невдовзі закінчать навчання саме такі спеціалісти. Задля цього і була організована зустріч, аби майбутні випускниці мали змогу, так би мовити, з перших вуст почути про умови праці, правила прийому на роботу та обов’язки.

Зустріч розпочала викладач конструювання та моделювання одягу Галина Шерстюк ліричними рядками, наголосивши на тому, на скільки професія швачки є важливою у сучасному житті, зазначивши, що учні обрали одну із найважливіших професій. Її слова підтвердили і студентки третього курсу Лера і Катерина, які зачитали рядки із своїх творів-роздумів на тему: «Моя професія».

Після цього до присутніх звернулися заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Калабкіна та фахівець сектору рекрутингу Аліна Слинько, представивши їм роботодавців ТОВ «КОСТА» та розповівши про роботу центру зайнятості, попит на робочу силу, інтернет-джерела, завдяки яким можна знайти наявні вакансії, залишити своє резюме, почитати корисну інформацію тощо.

У свою чергу заступник директора ТОВ «КОСТА» Оксана Станіславівна розповіла випускникам про підприємство, відзначивши, що воно працює на ринку вже 26 років. При цьому «КОСТА» співпрацює з великими магазинами, продукція користується попитом не лише в Україні, а й в Європі та Ізраїлі. До того ж вона презентувала студенткам зразки одягу, який виробляється на підприємстві та тканини із якими вони працюють, що неабияк захопило присутніх.

Шити потрібно трикотажну білизну для жінок, чоловіків та дітей, використовуючи при цьому якісний матеріал, який надходить із Турції. До того ж на підприємстві є конструктор, який розробляє моделі білизни. Підприємство оснащене сучасним обладнанням, використовує в роботі новітні технології.

По закінченню заходу до присутніх також звернулися випускниці ліцею ім. А.С. Макаренка, які закінчили його кілька років тому і знайшли своє покликання у житті. Так, Марина закінчила ліцей у 2006 році і працює у місті Горішні Плавні модельєром-конструктором. Починала з самого простого, а наразі розробляє одяг, проходила безкоштовні курси у знаменитого українського модельєра Андре Тана, і продовжує і далі розвиватися. Вона представила студенткам презентацію, на якій показала свої роботи.

«Розвивайтеся, обов’язково постійно розвивайтеся професійно, зараз є багато різноманітних безкоштовних курсів в Інтернеті, можна навчатися самим, було б лише бажання», – зазначила Марина.

Тим часом, Євгенія, яка закінчила ліцей у 2007 році, розповіла, що займається пошиттям одягу та працює керівником творчого об’єднання, де навчає дітей шити. Вона також показала приклади своїх робіт і відео із показу Андре Тана, на якому була представлена її колекція одягу зі співавторством ще одного випускника ліцею.

Варто зауважити, що студенти отримали неабияке задоволення від змістовної зустрічі і мотивацію для подальших кроків вперед у майбутній кар’єрі.

Довідка.

ТОВ «КОСТА» знаходиться у місті Горішні Плавні, тому проїзд в обидві сторони оплачується підприємством. Заробітна плата – 10800 гривень.
Вимоги: знати правила закріплення ниток і чистоти рядка, типи швів, методи і прийоми виконання операцій, а також устрій машин, що обслуговуються.
Учасниці презентації отримали контакти роботодавця, також номери телефонів можна отримати в Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості.

Система Orphus