Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Танцюристи з Горішніх Плавнів вибороли призові місця всеукраїнського фестивалю

Вихованці школи танцю “Rema Dance Family” з Горішніх Плавнів вдало виступили на всеукраїнському фестивалі “Карнавал”. 

Старша, середня і молодша група поїхали з новими номерами, вони брали участь в категорії PRO професіонали, та вибороли призові місця:

-Дует Ніколь Цимбал та Вікторія Москаленко здобули 1 місце

-Молодша група з номером “Переміна” – 1 місце

-Середня група з номером “Грабіжники” – 2 місце

-Старша група з номером “Залиш минуле” – 1 місце

Після своїх виступів вихованці “Rema Dance Family” отримали безліч приємних коментарів від журі, повідомила керівниця школи танцю Світлана Цимбал.

“Через тиждень підготували наступні три групи. Початківці танцюристи “новачки”, які поїхали на фестиваль до Кременчука “Dance time”, виступали вперше. Всі три групи забрали перші місця й отримали додаткову нагороду за кращу постановку. Молодша група з номером – “Everybody Dance” отримала 1 місце. Молодша група з номером “Low Low Low” – 1 місце і нагороду за кращу постановку. Середня група з номером “Strand up” – 1 місце. Наші дебютанти отримали величезну мотивацію завдяки цим перемогам”, – розповіла Світлана Цимбал.

Наразі школа танцю “Rema Dance Family” готується до свого звітного концерту на честь 20-річчя колективу, пишуть Горішні Плавні Online.

Концерт відбудеться 4 квітня о 18-й годині у міському Палаці культури і творчості Горішніх Плавнів.

Читайте також:  Танцівники з Полтавщини увійшли до трійки кращих та зможуть представити Україну у США чи Європі

“Буде грандіозне шоу від танцюристів, циркових артистів, повітряних гімнастів і спортсменів-воркаутерів. Такого наше місто ще не бачило, не проґавте!”, – зазначила Світлана Цимбал.

Система Orphus Поделиться на fb