Ви тут:
Суспільство 

Святослав Вакарчук випустив авторський проєкт “Оранжерея”

6 березня український співак та фронтмен гурту “Океан Ельзи” випустив авторський проєкт “Оранжерея”.

Це третій музичний проект Вакарчука поза межами “Океану Ельзи” (перші два – “Вночі”, 2008 та “Брюссель”, 2011), записаний як за участі окремих учасників ОЕ, так і запрошених музикантів й, вперше, вокалістки, йдеться на сайті ОЕ.

Альбом проекту “Оранжерея” вже доступний на всіх цифрових та стрімінгових платформах.

“У певний момент, працюючи в студії над новим альбомом “Океану Ельзи”, в мене виникла думка зробити камерну, якщо хочете затишну, нову музичну історію, окремий проект. Сьогодні час, коли люди хочуть заглиблюватися в себе, слухати свої переживання. Я, як людина творча, не став винятком. До того ж минулий рік для мене став непростим часом важливих подій, які привели до певного переосмислення. Це був час випробувань, час втрат, до того ж – найбільших: минулого року пішов з життя мій найближчий друг, мій тато. І я почав писати дуже багато пісень, частина з яких і знайшла своє місце в “Оранжереї”, – розповів про проєкт Святослав Вакарчук.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук разом  гуртом “Океан Ельзи” у беезні відправиться у тур з проєктом “Оранжерея” – 8 і 9 квітня музиканти відіграють концерти у Полтаві та Кременчуці відповідно. 

До проєкту увійшли такі пісні:

1. Оберіг
2. Лиш для нас
3. Без причини
4. Знову
5. Моє серце
6. Понад усе
7. Вогонь
8. За крок до неба
9.  Зоре моя
10. Не зачиняй в спальні вікно
11. Саме та
12. Диво

 

Перейти до вмісту