Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Стрес може бути корисним, – виявили дослідники

Стрес – це універсальний людський досвід, з яким час від часу стикається майже кожен.

Але нове дослідження показало, що деякі люди не тільки повідомляють про те, що не відчувають стресу взагалі, а й що у відсутності стресу можуть бути свої недоліки.

Дослідники виявили, що люди, в житті яких відсутні стресори, з більшою ймовірністю будуть відчувати себе краще в повсякденному житті і рідше матимуть хронічні захворювання. Однак у них також була нижча когнітивна функція, пише nashamama.com.

Девід М. Алмейда, професор з Університету штату Пенсільванія, передбачає, що невеликі щоденні стресори потенційно можуть принести користь мозку, незважаючи на те, що вони доставляють незручності.

Дослідники використовували дані 2711 учасників. Перед початком дослідження все пройшли короткий когнітивний тест. Потім їх інтерв’ювали щоночі протягом восьми ночей поспіль.

Проаналізувавши дані, вчені виявили, що у тих, хто повідомив про відсутність стресорів, також були нижчі результати в тесті на пізнання, з різницею, що дорівнює більш ніж восьми рокам старіння. Крім того, вони рідше повідомляли про надання або отримання емоційної підтримки, а також рідше мали позитивні моменти протягом дня.

фото ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb