Ви тут:
Суспільство Україна 

Стратегія Зеленського і Єрмака по США привела до перемоги в ЄС і Великобританії

Проактивна міжнародна політика України, яку проводить Офіс Президента Володимира Зеленського, приносить результати у вигляді посилення тиску на Росію і стримування спроб ЄС послабити санкції.

Про це йдеться в статті “Зеленський обігрує РФ і домагається підтримки ЄС і Великобританії”, опублікованій на сайті Обозреватель.

“Шлях до серця ЄС лежить через США. Цю неформальну істину Володимир Зеленський встиг вивчити за неповних два роки свого президентства. І дійсно – Білий дім не раз стримував ЄС щодо послаблення міжнародних санкцій. Тому Андрію Єрмаку було доручено скористатися перестановками в новій адміністрації в Білому Домі, щоб зіграти на випередження”, – аналізують журналісти.

Зміна адміністрації Білого дому створює сприятливі умови для України.

“Коли в Сенаті США голосували за нового главу ЦРУ, сенатор Тед Круз розблокував кандидатуру Вільяма Бернса тільки в обмін на жорстку позицію Держдепу щодо недопущення добудови російського трубопроводу”, – нагадує видання.

Таким чином, Банкова отримала стратегічну перемогу в питанні заморожування будівництва російського “Північного потоку-2” в Європі і збереження санкцій відносно Росії.

“Жорстка позиція нової Адміністрації Білого дому стане для Зеленського найпотужнішим інструментом для подальшого переконання відповідних країн ЄС і Великобританії”, – прогнозують журналісти.

У свою чергу, глава ОП Андрій Єрмак, який відповідає за міжнародний напрямок, розробив стратегію по роботі з ЄС, Великобританією і США. За інформацією видання, Володимир Зеленський схвалив стратегію і доручив голові ОП курирувати процес.

Система Orphus