Ви тут:
Суспільство Україна 

Смертельна ДТП з українцями у Польщі: консул заявив, що двох постраждалих відмовлялися лікувати

Генеральний консул України у Любліні Василь Павлюк заявив, що двох українців, які постраждали у ДТП в Польщі, відмовлялися лікувати у польських медзакладах через відсутність страховок.

Про це Павлюк заявив у ефірі телеканалу Україна 24, інформує Еспресо.TV.

“У нас були два сигнали, що в Ярославі і Жешуві відмовлялися лікувати, тому що немає страхування. Питання в Жешуві ми вирішили, зв’язавшись зі шпиталем. Зараз так само будемо контактувати з Ярославом”, – сказав Павлюк.

Дипломат зазначив, що також належить визначити, хто платитиме за лікування постраждалих.

“Буде сплачено лікування, у який спосіб – побачимо, тому що перевізник має зобов’язання оплатити страхування, якщо люди були застраховані”, – додав Павлюк.

“У ніч на 6 березня у Підкарпатському воєводстві Польщі перекинувся рейсовий автобус Познань-Херсон, через що загинули 5 людей. ДТП, внаслідок якої у Польщі загинули українці, ймовірно, сталася через те, що водій автобуса не впорався із керування. 6 березня 24 українці, які постраждали у ДТП, повернулися до України. Станом на 8 березня у польських лікарнях перебувало 25 постраждалих, із них двоє – в тяжкому стані“, – йдеться у повідомленні.

Фото: Еспресо.TV

Система Orphus