Ви тут:

Що таке автовикуп або як вигідно продати биту машину

Як зберегти гроші та нерви

Ви потрапили в аварію, і ваша машина зараз більше схожа на металобрухт? Власників постраждалих автомобілів із зрозумілих причин цікавить можливість швидше знайти спосіб позбутися битого автомобіля і неприємних спогадів. Хорошим рішенням стане автовикуп. Адже саме тут працюють фахівці, які займаються даним питанням.

Можна швидко та дорого продати машину після аварії, якщо скористатися послугами компанії «Скуп Авто», яка працює по всій території Україні. Розглядаються різні категорії машин:

 • після ДТП;
 • кредитні;
 • аварійні;
 • биті;
 • в заставі та ін. проблемні машини.

Продати чи ремонтувати

Викуп битих транспортних засобів — один з ключових напрямків роботи компанії «Скуп Авто», співробітники якої пропонують вигідні та прозорі умови співпраці після аварійної ситуації. У 8 з 10 випадків швидко продати машину після аварії набагато вигідніше і простіше, ніж відремонтувати її і продовжити обслуговувати. Вчасний продаж автомашини, що вийшла з ладу, допомагає зберегти час, нерви і гроші.

У наш час питання викупу автомобілів після ДТП особливо актуальне. Щодня сотні автовласників потрапляють в ситуації, коли викуп авто стає просто необхідний — у великих містах аварії трапляються постійно. Однак при цьому потрапити у ДТП набагато простіше, ніж продати машину після аварії.

У той час, поки ви шукаєте клієнта самостійно, автомобіль займає місце на платній стоянці, у дворі або в гаражі. Але результат буде один — ви зможете продати авто тільки тому, хто безпосередньо займеться його відновленням.

Чому варто продати своє авто компанії «Скуп Авто»

 1. Автомобіль оцінюється по фотографії у Вайбері.
 2. Співробітники компанії швидко виїжджають на огляд.
 3. При потребі забезпечується безкоштовний евакуатор.
 4. Угода оформлюється за один день.
 5. Надається допомога у переоформленні документів;
 6. Виплачується до 95 % від ціни автомобіля.

«Скуп Авто» викупає автомобілі, виготовлені за період від 1990 року, і лише ті, які мають реєстрацію України. Гроші можна отримати відразу після укладення угоди.

Процедура здійснюється наступним чином:

 • клієнт залишає повідомлення на skup-auto.com чи телефонує;
 • зустріч зі співробітниками компанії призначається в місці, яке обирає клієнт;
 • оцінюється вартість авто;
 • відбувається нотаріальне оформлення всіх документів;
 • проводиться швидкий розрахунок.

За допомогою автовикупу ви зможете повернути собі частину грошей для купівлі нового автомобіля.

Система Orphus