Ви тут:
Суспільство Україна 

Ще одну систему автоматичного зважування-в-русі встановлюють на трасі Знам’янка – Ізварине

У межах програми Президента України «Велике будівництво» на трасі М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине буде встановлено майданчик із системою Weigh-in-Motion (зважування-в-русі), повідомляється на Facebook-сторінці «Великого будівництва».

Систему буде запущено на км 186+237 траси у Дніпропетровській області. Таке розташування дасть змогу відстежити вантажні потоки з Кривого Рогу, П’ятихаток та Кам’янського. Встановлення комплексу передбачено проєктом поточного середнього ремонту ділянки траси М-04.

Станом на зараз уже забетоновано фундамент опорної конструкції та змонтовано саму опорну конструкцію.

Незабаром розпочнеться монтаж обладнання у дорожньому покритті, підключення системи до електропостачання, налаштування калібрування.

У 2021 році у Дніпропетровській області буде встановлено 3 об’єкти Weigh-in-Motion.  Крім майданчика на трасі М-04, один майданчик також буде встановлено на трасі Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка та ще два на Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя.

Загалом по Україні цього року буде встановлено 66 комплексів Weigh-in-motion. Перевірити їхнє розташування можна на інтерактивній мапі.

Система зважування-в-русі – це розумна система комплексного збору інформації про рух транспортних засобів автомобільними шляхами (швидкість, загальна вага, вага окремих осей і відстань між ними, фіксація номерних знаків тощо).

Така система дозволяє контролювати рух перевантажених транспортних засобів, які можуть нести небезпеку для учасників руху, а також спричиняти руйнацію доріг.

Обладнання майданчика зважування-в-русі монтується на всій ширині дороги та вимірює навантаження на кожну вісь автомобіля щонайменше тричі.

Високоточне обладнання працює при температурі повітря від -30°С до +40°С, його компоненти захищені від перенапруг, а також дощу і снігу. Номерний знак, габаритні розміри, загальна маса, кількість осей, швидкість руху, тощо визначаються автоматично, що дозволяє суттєво зменшити корупційні ризики через людський фактор.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента України, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко анонсував перехід на новий рівень співпраці держави і регіонів в сфері масштабної розбудови інфраструктури.

Система Orphus