Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

“Серце до Серця”: Кременчуцький перинатальний центр отримав нове обладнання

30 березня в перинатальному центрі Кременчука встановили відкриту реанімаційну систему обігріву HKN-93C та два пульсоксиметра “БІОМЕД” ВР-10М. Медичне обладнання придбали за кошти, які були зібрані у межах Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця 2020».

Незважаючи на складнощі в проведенні благодійних заходів через коронавірусну хворобу, і цього разу кременчужани посіли І-е місце у всеукраїнському рейтингу, спрямувавши у Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» 506 тис 939 грн, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Участь у презентаційному заході взяли міський голова Віталій Малецький, його заступник Ольга Усанова, керівник апарату міського голови, регіональний представник ВБФ «Серце до серця» Світлана Пищита, головний лікар Кременчуцького перинатального центру Радомир Сербін, представники організацій та установ, які за результатами акції у 2020 році отримали «Золоті серця».

У межах заходу вручили відзнаки «Золоте серце» представникам організацій та установ міста, які в рамках акції «Серце до серця» зібрали рекордні суми.

Фото: Кременчуцька міськрада

Система Orphus