Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ запобігла контрабанді українських агрегатів для військових кораблів у РФ

Контррозвідка СБУ запобігла незаконному експорту українських товарів військового призначення до РФ. Агрегати для військово-морського флоту країни-агресора хотіли вивезти під виглядом цивільної продукції.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

Встановлено, що кінцевим споживачем українських агрегатів були підприємства військово-промислового комплексу РФ, які виконували оборонні замовлення в інтересах військово-морського флоту країни-агресора. При цьому вказані товари поставлялися кінцевому замовнику як продукція виробництва російського підприємства у межах реалізації державної програми РФ з імпортозаміщення.

Товар було затримано на митному посту “Запоріжжя”. Експортувати його хотіли на підставі документів, які містили недостовірні відомості щодо його походження та кінцевої сфери використання.

Таким чином, недопущено порушення чинного законодавства у галузі державного експортного контролю під час експорту контрольованих товарів для військових потреб РФ.

“На даний час у межах кримінального провадження, зареєстрованого за ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України, проводяться відповідні слідчі дії”, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ

Система Orphus