Ви тут:
Суспільство Україна 

СБУ перевірить екснардепів за ратифікацію Харківських угод, “Мотор Січ” повернуть державі, – Данілов

РНБО доручила СБУ вивчити обставини ратифікації Харківських угод від 27 квітня 2010 року і дії 236 депутатів, які підтримали це рішення.

Про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив на пресконференції за результатом засідання органу, передає Еспресо.TV.

РНБО доручила СБУ вивчити обставини ратифікації Харківських угод від 27 квітня 2010 року і дії 236 депутатів, які підтримали це рішення.

За словами Данілова рішення Верховної Ради щодо ратифікації квартирування російського Чорноморського флоту в Севастополі відкрило дорогу до анексії Криму.

“Харківські угоди ратифікували дуже швидко, через 4 дні після підписання. СБУ може порушити справу за статтею “державна зрада”. Голосувало багато цікавих персонажів, які продовжують залишатися в політиці “, – сказав секретар Радбезу Олексій Данилов.

“Серед інших він назвав прізвище тодішнього спікера Володимира Литвина, який зараз пропонує себе на посаду ректора КНУ імені Шевченка. Данілов зауважив, що той не має морального права цього робити”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією видання Obozrevatel, секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що було продовжено санкції проти двох російських банків.

“На сьогоднішній день у нас було два російські банки, які потрапили під санкції ще з 2019 року. 19 березня біля них закінчувався цей термін. Двом цим російським банкам продовжено термін цих санкцій ще на три роки”, – зазначив він.

Крім того, за словами Данілова, найближчим часом завод “Мотор Січ” буде повернуто державі в законний спосіб.

“Мова йде про підприємство “Мотор Січ” в Запоріжжі. На сьогоднішній день ухвалено рішення, згідно з яким підприємство “Мотор Січ” буде повернуто українському народові. Буде повернуто у власність Української держави законним, конституційним способом найближчим часом”, – сказав секретар РНБО.

Фото: Еспресо.TV

Система Orphus