Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розпочався продаж квитків на концерт “Вечірнього кварталу” в Полтаві

У Міжнародний жіночий день у Палаці дозвілля “Листопад” відбудеться два концерти.

Про це повідомляє “Квартал-Концерт”.

“Полтава, зустрічай! В місто приїжджає Студія “Квартал 95”. Не пропусти чарівний вечір жартів! Єдиний колектив в країні, який не потребує реклами. Їх знають усі. На Свято Весни, для усіх чарівних жінок – святковий концерт. Дві години сміху та прекрасний настрій на довгий час — гарантовано”, – йдеться у повідомленні.

Ціни на квитки – 590 — 1790 грн (початок концертів 17:00 та 20:00).

Довідка. Команда КВН «95 квартал» після успішної участі в КВН вирішила відсвяткувати свій переїзд з Кривого Рогу в Київ, а заодно 10-річчя команди. Виступ «95 кварталу» пройшло відмінно, так і народилася одна з найпопулярніших передач на українському телебаченні — «Вечірній квартал».

Передача транслюється російською, і українською мовою і виходить щосуботи о 20:15

З 20 жовтня 2012 року по 21 грудня 2013 року шоу знову транслювалося в ефірі телеканалу РЕН ТВ. Потім трансляція була припинена через загострення політичної ситуації в результаті повалення президента Януковича.

7 листопада 2015 року мав вийти новий випуск Кварталу в ефірі телеканалу 1+1, але з технічних причин він не був показаний. Уже в грудні цього роки не показаний раніше випуск транслювали на цьому ж телеканалі.

Система Orphus