Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розбудова цифрової інфраструктури та мережі ЦНАП: на Полтавщині пройшли перші консультації

У Миргородській райдержадміністрації відбувся круглий стіл з питань співпраці обласної та місцевих рад, перспектив розвитку пасажирського автомобільного транспорту, підключення до мережі Інтернет та функціонування ЦНАП.

Фахові консультації представникам територіальних громад надали  заступник голови Полтавської обласної ради Лілія Руроєва, радник голови Полтавської облдержадміністрації Ігор Панченко, тимчасово виконувач обов’язків начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА Сергій Марчишинець та заступник виконавчого директора Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анна Кондратьєва, інформує Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА.

На засіданні обговорили Концепцію розвитку пасажирського автомобільного транспорту Полтавської області до 2027 року, в якій акцентовано увагу на проблемних питаннях пасажирських перевезень, визначено шляхи їх вирішення та напрями подальшого розвитку пасажирського автомобільного транспорту на Полтавщині.

Під час засідання обговорили обласні та міські програми розвитку громад та територій, бюджети участі, інвестиційні проекти, а також шляхи співпраці між територіальними громадами району.

Читайте також: На Полтавщині впроваджуватимуть цифрові технології для людей з інвалідністю

Крім того, не менш важливим питанням зустрічі стало обговорення реалізації державної політики у сфері цифрової трансформації та надання адмінпослуг. Зокрема, надано консультації з питань реалізації проєктів цифрової трансформації, доступності широкосмугового Інтернету в сільській місцевості, можливості отримання державної субвенції на розбудову цифрової інфраструктури та мережі ЦНАП.

Фото: infrastruktura-pl.gov.ua

Система Orphus