Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ремонт медзакладів і доріг: у Полтаві пройшла зустріч старост

У  Полтавській міській раді відбулося засідання зі старостами десяти старостинських округів Полтавської громади під головуванням депутата міської ради, радника міського голови Валерія Пархоменка.

Під час зустрічі обговорили проблеми організації роботи, логістики та зв’язку з центром територіальної громади, повідомили у Полтавській міськраді.

Одне з нагальних питань – ремонт доріг. Валерій Пархоменко наголосив, що для цього необхідно знайти додаткові кошти. Вирішенням цього питання уже займаються, оскільки сільські дороги давно в неналежному стані і потребують капітальних ремонтів. На зустрічі говорили про медзаклади, які теж потребують ремонту.

Директор Полтавського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов Векленко познайомила старост із роботою Центру і механізмом його роботи.

Начальник Управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради Сергій Сінельнік розповів про нову організацію роботи в напрямку вивезення сміття, догляду за парками, парковими зонами, зеленими насадженнями, вуличним освітленням. Він запевнив, що в Статути всіх комунальних підприємств колишніх сільських рад на наступній сесії будуть внесені зміни, де Полтавська ТГ стане їх новим засновником. Наразі вищезазначені послуги виконуються комунальними підприємствами сільських рад.

Фото: Полтавська міськрада

Система Orphus