Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту дасть змогу здійснювати міжнародні авіарейси до Туреччини, Єгипту, Ізраїлю, країн Балтії, Польщі, – Олег Синегубов

Реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту «Полтава» дасть змогу здійснювати внутрішні авіарейси Полтава-Одеса і Полтава-Львів та міжнародні авіарейси до Туреччини, Єгипту, Ізраїлю, країн Балтії, Польщі.

Про це, 24 березня під час презентації Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року, розповів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Полтавський аеропорт має функціонувати повноцінно, це дасть змогу залучати інвестиції, розвивати туризм та економіку. Нині тендер на розробку проєктно-кошторисної документації реставраційних робіт в аеропорту перебуває на завершальному етапі. Всі ми знаємо, що це досить довгостроковий процес, – зазначив Олег Синєгубов. – Уже цього року планується виділення фінансування біля 200 млн грн. Головне процедурно встигнути завершити всі роботи».

Реконструкції у першу чергу потребують злітна смуга, рубіжна доріжка, перон для висадки-посадки пасажирів, додаткові сектори для стоянки й обслуговування літаків, а також периметрова огорожа. Також у проєкті будуть закладені установка високоточного обладнання, яке дозволить здійснювати посадку бортів за будь-яких погодних умов, і монтаж якісної світлосигнальної системи.

Система Orphus