Ви тут:
Суспільство Україна 

Рада ухвалила закони про податкові та митні пільги для інвесторів

Верховна Рада ухвалила проєкти законів №3761 та №3762 про податкові та митні пільги інвесторам для реалізації інвестропроєктів зі значними інвестиціями

Проєкт закону №3761 підтримали 246 народних депутатів, а №3762 – 256, передає Еспресо.TV.

Згідно з текстом проєкту закону №3761, він передбачає звільнення з 1 січня 2021 року до 1 січня 2035 року від оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) ввезення устаткування для реалізації інвестиційного проєкту зі значними інвестиціями. При цьому устаткування має бути новим і виготовленим не раніше ніж за три роки до дати реєстрації інвестпроєкту, а його обсяги визначатимуться Кабінетом міністрів України з укладенням відповідного договору.

Законопроєкт також передбачає звільнення підприємства-інвестора зі значними інвестиціями від податку на прибуток після введення в експлуатацію об’єкта інвестпроєкту протягом п’яти років.

Водночас проєкт закону №3762 вносить зміни у Митний кодекс і передбачає звільнення від оподаткування ввізним митом обладнання, яке ввозиться інвестором для реалізації інвестиційного проєкту. Перелік та обсяги цих товарів затверджує Кабмін України з укладенням інвестиційного договору.

Система Orphus