Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Придбати квитки на всі міжнародні та міжобласні рейси відтепер полтавці можуть і у касах Автостанції №2

Полтавська автостанція №2 з березня розпочала продавати квитки на всі міжнародні та міжобласні рейси. Тож тепер, аби придбати квитки для поїздки, приміром, у Львів чи до Польщі, полтавцям не обов’язково їхати до центрального автовокзалу.

Отримати фахову довідку, придбати квитки на всі міжобласні та міжнародні автобусні рейси мешканці обласного центру можуть в касах автостанції №2 (що по вул. Шевченка, 65).

“Цей варіант оптимальний для тих, хто звик планувати подорож і мати в кишені стандартний варіант квитка – касовий, паперовий. Плюс – надійний для тих, хто вирушає в офіційне відрядження і має звітувати, доклавши проїзний документ. Другий варіант – забронювати (чи придбати) квитки онлайн. Тут теж два шляхи – через сайт та мобільний додаток”, – зазначають на сторінці Полтавського автовокзалу у Facebook.

Також можна забронювати (чи придбати) квитки онлайн. Тут теж два шляхи – через сайт та мобільний додаток.

Нагадаємо алгоритм:
➡️Скачати мобільний додаток через Google play
➡️Скачати додаток через AppStore

Довідково. З автостанції №2 щодня здійснюється низка рейсів у межах області. Звідси можна поїхати у Диканьку, Машівку, Шишаки, Чутове, Нові Санжари, Кобеляки, Карлівку. І в інші селища та села Полтавщини.

Система Orphus