Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Прокуратура повідомила про підозру депутату так званої “народної ради ЛНР”

За матеріалами слідства, 11 листопада 2018 року мешканка Луганська взяла участь у “чергових виборах голови та депутатів народної ради ЛНР III скликання”, які організувала, профінансувала та провела окупаційна адміністрація РФ.

Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.

У складі незаконно утвореного органу влади – так званої “народної ради” для з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади України, зокрема, брала участь у пленарних засіданнях комітетів “народної ради ЛНР”, розробляла псевдозаконопроєкти та проводила активну роботу з прийому громадян.

“За процесуального керівництва управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Луганській області та в умовах збройного конфлікту, Луганської обласної прокуратури повідомлено про підозру “депутату народної ради ЛНР” за фактом вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну, повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, порушення територіальної цілісності і недоторканності України (ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 110 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими 3 управління Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Система Orphus