Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Проєкт “Віртуальні мандрівки пам’ятками археології та історії Полтавщини” отримав Спеціальну відзнаку УКФ

Проєкт “Віртуальні мандрівки пам’ятками археології та історії Полтавщини” став фіналістом премії Українського культурного фонду.

Спеціальна відзнака від УКФ та БФ “Zagoriy Foundation” у номінації “Кращий цифровий проєкт року” була присуджена лише одному проєкту, повідомили на сторінці Центру охорони та досліджень пам’яток археології у фейсбуці.

“Це – неочікувана перемога для нас, адже було багато крутих проєктів. До речі, “Спеціальну відзнаку” присуджено лише нашому проєкту. Ми максимально хотіли презентувати пам’ятки археології та історії Полтавщини “живими”. Сподіваюся, що ця перемога дасть поштовх для нових можливостей”, – розповіла “Новинам Полтавщини” завідувач науково-дослідним сектором інформаційного забезпечення Центру охорони та досліджень пам’яток археології Полтавської облради Ксенія Малік.

Крім того, Центр охорони та досліджень пам’яток археології Полтавської обласної ради візьме участь у всеукраїнській онлайн-конференції “Археологічна спадщина – мертвий баласт & актив розвитку”.

Фото: фейсбук

 

Система Orphus