Ви тут:
Суспільство Україна 

Пріоритетом нового законопроєкту буде розвиток в’їзного туризму в Україні, – Дмитро Нальотов

Під час другого дня Всеукраїнського форуму “Україна 30. Культура. Медіа. Туризм” обговорили законопроєкт “Про туризм”, над розробкою якого вже працюють понад рік.

Детальніше про це розповів голова підкомітету з питань туризму та курортів Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики Дмитро Нальотов.

“Над Законом України “Про туризм” ми працюємо вже понад рік. Спілкуємося з асоціаціями, експертами, вивчаємо міжнародний досвід та пристосовуємо його до українських реалій. Закон наразі готовий до першого читання. Час від часу він з’являється в порядку денному Верховної Ради. Я думаю, що наступного пленарного тижня ми маємо його розглядати в залі парламенту. Пріоритетом в новому законопроєкті буде розвиток в’їзного туризму в Україні. Велику увагу ми приділяємо проєктам розвитку та стратегічному плануванню в галузі туризму, як на місцевому рівні, так і на національному. Тепер це не будуть типові програми “про все”. Це будуть програми з аналітикою, з проблематикою, які підкріплені реальним проєктним менеджментом, строками та виконавцями. А саме головне — вони будуть підкріплені фінансами та ресурсами для їхнього створення. Бо ми плануємо створити цільові фонди на місцевому рівні, які будуть наповнюватися з туристичного збору та інших джерел співфінансування”, – заявив Дмитро Нальотов.

Довідково. В’їзний туризм (іноземний туризм) — подорожі в межах країни осіб, які постійно не проживають на її території. Приїзд іноземних туристів в країну, в який-небудь регіон країни є активним туризмом. Він слугує фактором ввозу грошей (валюти) в певну країну чи регіон. Туристичний експорт — це вивіз із країни туристичних вражень, які супроводжуються одночасним ввозом туристом грошей в певну країну.

Система Orphus