Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Представники Консультативної місії Європейського Союзу передали тренінговому центру поліції Полтавщини обладнання на понад 350 тис грн

Представники Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM Ukraine) передали тренінговому центру поліції Полтавщини обладнання на суму понад 350 тисяч гривень.

У рамках програми міжнародної технічної допомоги «Операційна підтримка в наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України в 2019-2021 роках» 13-го березня тренінговий центр ГУНП в Полтавській області отримав від представників Консультативної місії Європейського Союзу комп’ютерну техніку та інше обладнання на загальну суму 352 тисячі гривень.

Про це повідомили на сайті Нацполіції Полтавщини.

Зокрема, для Тренінгового центру передано: телевізор LG, колонка для відеоконференцій, роутери, мікрофони, мережевий відео реєстратор, три камери Bosch та інше комп’ютерне обладнання.

Микола Корольчук, начальник тренінгового центру ГУНП Полтавщини зазначив: «У нашому центрі проходять навчання і підвищують кваліфікацію працівники всіх поліцейських підрозділів області. Вони удосконалюють тут вогневу, тактичну, загальнопрофільну підготовку, зокрема, домедичну, а також тактику самозахисту та фізичну підготовку. Переконаний, що нове обладнання дозволить вивести тактичну підготовку поліцейських на якісно новий рівень».

Система Orphus